>Pokračování projektu: Pojďme spolu psát...
>Sepsána PRVNÍ kapitola!
>Nastaven "povídkový mód" - Kniha za jednu noc; Bezmocná

Fantasia

3. dubna 2011 v 12:10 | J.T.
Můj svět, svět kde se schyluje k boji dobra a zla. Nalezne obyčejná dívka ztracenou královnu, aby vše mohlo být jako dřív? A co ona sama? Dokáže se smířit s novým světem a životem?

Můj úplně první pokračovací počin, psáno v dobách, kdy jsem byla ještě "malá" holka :) Nasekáno hromadu hrubek, stylistických chyb a gramatických nesmyslů, ale přesto je toto moje dílo mé nejoblíbenější :)
V současné době jej přepisuji a dávám Fantasie snad lepší podobu.
Jestli jednou vydám svoji vlastní knížku, určitě to bude právě Fantasia!
Návštěvníci mého prvního blogu konici-ja.blog.cz tento příběh velice dobře znají a ti co ne...třeba se jednou dočkáte :)


ukázka:
Na proti sobě stáli v očekávání nadcházejícího souboje, byly poslové svých světů a sil, kterou si vybrali zastupovat. Napětí mezi nimi bylo doslova hmatatelné, jako malý stříbřití motýlci poletovali, a čeřili hladinu nerozhodnosti. Kdo z nich zaútočí první? Co můžou od sebe navzájem očekávat? Kdo z nich má vyhrát? Jak? Proč? Jen samé otázky bez odpovědnosti a proklatá nerozhodnost, našeptávala další a další otázky, vytahovala na paměť vzpomínky a city...nebyl to úděl, který se od nich očekává, co je spojovali, ale byla to láska. U Aragera zatlačena do hloubky jeho já vinou objetí zla. Neřina rozhodnutí však vede jedině ona!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama