>Pokračování projektu: Pojďme spolu psát...
>Sepsána PRVNÍ kapitola!
>Nastaven "povídkový mód" - Kniha za jednu noc; Bezmocná

Moje praštěná maličkost :)

3. dubna 2011 v 12:56 | J.T.
 • Jméno: Jitka (kdyžtak ,,Jitko, krávo!" znáte z jakého je to filmu???:D)
  Všichni mi říkají: Jituš (zpropadení chameleoni od vodafonu:D znáte tu reklamu ne?)
 • jaká jsem: v první řadě praštěná :) můj smích prostě nepřeslechnete, prej strašně pískám:) Jsem schopná vybuchnout smíchy i uprostřed hodiny, a jsem strašně ukecaná, mlčet je pro mě utrpení:)
 • Moje oblíbené: psaní všemožnejch příběhů, hlavně fantasy, o koních
 • Co miluju: Koně ( to je jasný); Fantasy: ano to je moje, všemožné nemožné :D; kamarády:bez nich svět prostě neexistuje:D
 • Co mám ráda: blog arabian a anii->ty dvě mě drží při blogování:) Nebýt jejich úžasných komentářů, už dávno bych s psaním sekla a blog zrušila:)
 • Co bych chtěla: vlastního koníka, jenže toho se dočkám...no asi za dlouho; jako každej spisovatel bych se chtěla aspoň na chvíli podívat do světa, který jsem stvořila:)
Koníčci:
 • Jezdím: něco kolem tří let, ale přesto mi připadá, že vůbec nic neumím :)
 • Oblíbené zbarvení: sním, sním o pohádkovém bělouši, teda spíše grošákovi, no prostě zbožňuju světlé koně...tedy takové ty ne přímo bělouše, ani grošáky, něco mezi tím, kdy je kůň bílí, ale furt ještě šedivě špinavej :D
 • Oblíbené plemeno: na tohle nehraju, každej kůň je nějaký...ale abych se přiznala, jednou chci vlastnit araba a žádnýho podřadnýho, prostě typického užasného araba, takového jako jsou ti koníci na youtube, u kterých slintáme nad jejich krásou...a toho jednou budu mít! I kdyby mě měl stát půl mega:) já si na něho ušetřím:)
oblíbení koně:

Loknička: moje učitelka, největší zlatíčko, bohužel už není mezi náma:( a tak strašně moc mi chybí :´(
Jimmy: úžasnej hřebeček, teda teď už neni, ale já ho znala jako hřebečka, to on mi pomohl vyrovnat se se smrtí Lokninky a díky němu jsem s ježděním nesekla, ale také s ním jsem se musela bohužel rozloučit, byl prodaný do sportovní stáji JK IROS a strašně moc se mu daří! Ale mě se po něm stýská!:´(
Hajdinka:můj starej miláček:( už se na ní nejezdí, páč jí je už 26 let, ale u mě napořád zůstane ta nejlepší:-*
Žanetka: moje mladý zlobidlo, je to úžasná kobyla, ale trochu nevychovaná:D
Salinka: úžasná kobylka, na které v poslední době jezdím, je to bělka a jelikož já bělouše zbožňuju tak si mě prostě získala:)
Edíček: malej zlobivej poník, od velkých prázdnin mě to k němu neuvěřitelně táhne...je to skvělej koník a prostě...miluju ho! Tu jeho poníkovskou umanutost a tvrdohlavost!
Gájinka: úžasná kobylka z Bláhovy Lhoty, strašně moc podobná Lokýnce, akorát trošku bujnější, možná právě podobnost s Loknou mě ke Gáje táhne.


Baví vás to furt? Já těch koní znám strašnou kupu a kdybych měla popisovat každého...no tak já končím, samozřejmě mi zbylo spousta úža koní, ale to kdyžtak jindy:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama