>Pokračování projektu: Pojďme spolu psát...
>Sepsána PRVNÍ kapitola!
>Nastaven "povídkový mód" - Kniha za jednu noc; Bezmocná

J.T. se vracíííí

21. ledna 2012 v 22:13 | J.T. + Banda blogu |  Kecy a žvásty
"Vyvěste prapory a tři dny se radujte!" na scénu nejdřív vylítne jedno strakatý pako, za ním samozřejmě následuje i ten zbytek, Loknička - moje láska nebeská, Vivi, teď už nádherná pegaska s motýlými křídly, Deranka samozřejmě s Eziem :) a nesmí chybět bílý, sněhový drak.


Ano je to opravdu tak! Je to skoro rok, co jsem světu fantasy dala sbohem a byla blbá, nikdo by to neřekl přesněji a teď se mi začíná stýskat! Stýská se mi po kouzlech a magii, na kone.blog.cz je to skvělé, koně, koně a zas jen koně....nestěžuji si, ale ke štěstí mi něco chybí.

"A jsme to mi!" zařehtal vítězně strakáč, usmála jsem se, no ano můj strakatý přítel.
Takže co to znamená? Znamená to, že se za ten skoro rok, co jsem tu nebyla, událo tolik, tolik a ještě jednou tolik, budu vám to muset všem všechno hezky povyprávět, doufám, že se na mě holky Ania s Arabian nezlobí, tak nějak jsme přerušily kontakt, s tím jak jsem přestala blogovat fantasy...jenže mě se po tom stýská, po těch šílených komentářích, hodináchs strávených na ICQ atd.
Jsou tu však velké, obrovské obavy. Je to tak dávno...nezapomněly na mě? Na šílenou J.T. se zálibou v jednom assasínovi? :D
Doufám, že se tu od nich objeví komentář, Ania stále ještě bloguje, jak je to s Arabian netuším...holky ozvěte se! :)

Já se vracím" J.T. se naplno vrací ke svému fantasy světu! Budu vám tu psát o spisovatelých píšící fantasy, o knížkách s fantasy tématikou, o tom jak válčí na literárním kroužku pro děti ze základky a jak kráčí vstříc svému malému, malinkatému snu....
A samozřejmě tu jsou moje povídky! Koňské - ty si nechám na kone.blog.cz, ale ty ze světa fantasy (a že jich pár rozepsaných mám), tak ty patří sem!

Neměla jsem odcházet, byla to blbost!

Znovu začnu psát elfí učenkyni, bude to sice trošku jinak než původně mělo být. Navíc mi v hlavě výří spousta nápadů na nové povídky a to nejdůležtější, chci se vrhnout na předělávku Fantasii, upravím ji do podoby trilogii a třeba budu stejně úspěšná jako Poselství jednorožců...kdo ví :).

PS: malá předělávka, nebaví mě to barevné oddělování, proto kecy Bandy jsou kurzívou :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aurora Aurora | E-mail | Web | 21. ledna 2012 v 22:21 | Reagovat

A mě nezbývá nic jiného, než ti ti k návratu popřát hodně štěstí, aby se si tady dařilo tak dobře, jako nikdy před tím. A abych jednou tvoji knížku mohla držet v ruce :))
Budu se těšit na tvoji tvorbu ;)

2 Arabian Arabian | Web | 21. ledna 2012 v 22:35 | Reagovat

Volejte sláva a pět dní se radujte!

Já nezapomněla! Já nezapomenu!
(mimochodem, co V tichosti? že jsem líná komentovat neznamená, že jsem to nečetla)

Ale myslím, že Smrťák z toho moc nadšenej nebude. Dokonce bych řekla, že už teď nabírá posily a chystá nálet.

ONO SE TO VRÁTILO!

3 Nori Nori | 22. ledna 2012 v 15:16 | Reagovat

Bezva!Na tvým blogu sem strávila vždycky plno času.ČEtla různý články a hlavně povídky.Třeba La Tér.A konečně ses vrátila k fantasy světu.Zvolejte třikrát "Sláva!" J.T.! Ježiš já to pako přetáhnu tou berlou co mám vedle sebe až uvidí hvězdičky!! :D Hodně štěstí k návratu.Nemít nohu v dláze,tak skáču do stropu :D Takže Derana nakonec dostala jako mazlíčka Ezia?  :D Já budu oslavovat klidně  tejden! :D

4 Ania Ania | E-mail | Web | 22. ledna 2012 v 17:48 | Reagovat

YATA! Ty jsi zpátky! Jóóó! *skáče metr dvacet do vzduchu* Už se mooc těším na elfí učenkyni a taky mi chybí ty debaty po ICQ :) Tak doufám, že nás brzo potěšíš dalším dílkem Elfí učenkyně xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama