>Pokračování projektu: Pojďme spolu psát...
>Sepsána PRVNÍ kapitola!
>Nastaven "povídkový mód" - Kniha za jednu noc; Bezmocná

Návrat do minulosti - aneb co se dělo?

23. ledna 2012 v 17:23 | J.T. |  Kecy a žvásty
Už od května jsem tu nenapsala ani čárku do článku, všichni a všechno se změnilo. Přesně ani nevím, kolik toho tu mám napsat :). Co je asi tak důležité...
Když jsem se stala adminkou na kone.blog.cz jásala jsem, v tu chvíli mě v žádném případě nenapdalo, že tohle rozhodnutí mi tolik ovlivní moje blogování...prostě jsem se upnula ke koním a zavřela se světu fantasy. Dnes je mi to tak strašně moc líto :(, ale už s tím nic nenadělám.

Co je určitě důležité v mém životě, to jsou koně, respektive můj pád po dvou letech ze Žandule, ze které jsem pak měla strach, nikdy v životě na ten moment pádu a zlověstného vyhazování zlatavé kobyly nezapomenu, naštěstí můj malý jezdecký stop stav (kdy jsem se měsíc odmítala vrátit do jejího sedla, jezdila jsem ale jiné koníky) jsem dokázala překonat a jsem za to ráda, miluju tu zlatou kobylu! :)

V srpnu jsem byla na svých prvních, jezdeckých závodech s poníkem Edou, byla to skvělá zkušenost, navíc jsem svoji nástěnku obohatila o dvě stužky a jednu medaily :).

Teď přes zimu je to s ježděním poněkud těžší, doufám, že s jarem se všechno urovná a zas budu u koní i čtyřikrát do týdne jako v létě :), nikdy nezapomenu na nádherně strávené chvilky se Žandou, Hajdinkou, Edínkem, Hokym, Feminkou a dalšími koníky....

A co se týče moji fantasy stránky? Na lautitia.blog.cz jsem začala psát takový koňsko-fantasy příběh V tichosti, který jsem ale nedopsala :(, chystám se však k jeho dokončení zde na Svět Fantasia, stejně jako se můžete těšit na pokračování Elfí učenkyně, četla jsem si prozatím napsaných pět kapitol a prostě jí musím dopsat! :D
Jinak znáte seriál The Vampire Diaries? V poslední době moje asi největší závislost, stejně jako hra Sims 3 Domácí mazlíčci :D

Ještě chcete vědět něco, co se událo za těch několik měsíců? Zestárla jsem, ze šestnáctky se stala sedmnáctka, z druháku jsem popošla do třeťáku, jsem jen malý krůček od dospělosti a měla bych si přestat hrát! Jenže já místo toho se do svého světa fantasy nořím naplno :). Chci, CHCI vydat svoji knížku! A co jiného by mělo být jako první vydáno, než-li moje milovaná Fantasia? Moje první a nejmilovanější dílko? Jenže...než se odhodlám jej předhodit nějakému nakladatelství, čeká mě spousta hodin, dnů, týdnů a měsíců upravování :) Přeci jen jsem tehdy byla ještě hodně malá a dnes toho o psaní snad vím víc.

Nejdříve sem přeházím moje V tichosti, pak se budete moci těšit na jeho pokračování (cca ještě deset dílků), stejně jako na pokráčko Elfí učenkyně, a tam netuším, jak dlouhé to bude :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nori Nori | 23. ledna 2012 v 19:19 | Reagovat

Takže taky závislost na TVD? :D Aspoň nejsem sama.tady ve chřibský to nikoho nezajímá.Možná jen ty tři holky co se k nám nastěhovaly,ale ty sou ještě malý ty tomu nerozuměj.S tou knížkou hodně štěstí.Mě je sice teprve 11,ale taky už sem přemýšlela,že napíšu knížku.Kamarádky se těšej až si to někdy přečtou až to napíšu a naši mě plně podporujou.Ale ještě sem nedostala tu odvahu.samozřejmě nemám v plánu to poslat do nakladatelství.jeslti vůbec bude nějaká knížka.Ale zatím sem se odvážila jen na povídky na blogu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama