>Pokračování projektu: Pojďme spolu psát...
>Sepsána PRVNÍ kapitola!
>Nastaven "povídkový mód" - Kniha za jednu noc; Bezmocná

Nenechávej si nic na poslední chvíli!

22. února 2012 v 16:15 | J.T. |  Kecy a žvásty
Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek! asi bych se tím konečně taky mohla začít řídit :), to bych pak všechno bez problému stíhala :), teda alespoň doufám :). Když ono...člověk si řekne, že je ještě čas, že se mu do toho dneska nechce a zítra se do toho VÁŽNĚ pustí a pak?


Skutek utek...a hodně daleko, ani Vivi ho nedokázala chytit :) a že je ta pegaska sakra rychlá :)

O čem to mluvím? Že vůbec nestíhám, za chvíli je konec ledna a já stále ještě nemám nafoceno do soutěže, reklama na FIF (fiktivní firmu) je ještě nedodělaná a katalog stále nemá cizojazyčnou náplň a to se to blíží! A k tomu všemu ještě koně, blog, psaní...

Sakra jak tohle všechno budu stíhat ve čtvrťáku?

Jo už je to tu za pár...jak říkal jeden z profesorů (na IT), za pár měsíců budeme NEJSTARŠÍ žáci na škole! V sobotu jsem byla na maturitním plese mojí kámošky a bylo to nádherné, předtančení, šerpování a půlnočko - no prostě bomba! S kámoškou jsem navíc prodávala tombolu, nejdřív jsme si myslely, jaká to bude otrava a nakonec mě to strašně bavilo :). Ono i při prodeji lístků na tombolu se dá zaflirtovat s klukama (hlavně když jsou někteří fakt pěkní!) Příští rok to budeme my, kdo se bude hádat při výběru šerp, skleniček a trénování předtančení.

Kam budu dojíždět ha a autem! Budu dělat o velkých prázdninách řidičák,

teda nejdřív jsem myslela, že na to nebudou peníze, ale...všechno se obrátilo.Docela se toho děsím, ale zároveň se těším. Konečně nebudu na nikom závislá, tedy pokud někde ušetřím (vydělám) na benzín, ten mi máti dotovat nebude, ale starou škodovku mi klidně půjčí, po nastartování :D Bojím se toho, že někde skončím ve škarpě, že to auto rozflákám hned při první jízdě a pak teorie? Kdo se v tom má vyznat? :) Jestli jedu první, druhá či poslední...mě je to jedno, já si klidně na křižovatce počkám půlhodiny až nic opravdu nepojede :D

Vymyslím při tom třeba nějaký další příběh.

Co se týče psaní, dala jsem si od posledního dílku DD pauzu(ty poslední díly jsem napsala opravdu rychle a za sebou, byla inspirace). Ale teď začínám zas psát (však ono to poznáte), přepisuji moji Fantasiu (někdo zná, někdo ne, záleží na tom, jestli znáte můj úplně první blog) a na to, že jsem teprve u první kapitoly a opravdu na začátku, tak jsem to docela natáhla :). Nejdřív jsem si myslela, že to bude těžký, přepisovat něco opravdu vzevrubně a pořádně je zajímavé. (Nejen doplňovat jako Ridicule). Je to práce na několik měsíců, ale já prostě chci jako první vydat právě Fantasiu, jenže to než se mi povede...ještě to nějaký čas potrvá, budu to zkoušet u Fragmentu, kde taky jinde, že? Ale to chci mít Fantasiu napsanou alespoň z polovičky :)

A abych jen nekecala...náš kocour, takto se se mnou "učí" ekonomiku v deset večer v koupelně :D.

Zalehne sešit a je konec :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama