>Pokračování projektu: Pojďme spolu psát...
>Sepsána PRVNÍ kapitola!
>Nastaven "povídkový mód" - Kniha za jednu noc; Bezmocná

Valentýn v podání černé víly a assassína

14. února 2012 v 22:01 | J.T. + Banda blogu |  Banda blogu
Vidíte kolik je hodin při zveřejnění? 22:01 tedy minutu po desáte večerní, děcka už mají dávno spát! I tak se vám za případné šoky v mínění o mé osobě velice omlouvám, ale co...hold to jsem já :). Zavírejte oči, rudněte, ti dva stejně nepřestanou :)


Za okny potemnělými hlubokou nocí se snašel sníh, mezi mraky vykukoval měsíc a svým světelm pomáhal osvětlit potemnělou místnost. Světlo vytvářel krb uprostřed místnosti a nespočteně mnoho svíček rozmístěných po pokoji. U slavnostně prostřeného stolu pro dva seděla černá víla. Ze zelených očí jí sršely blesky rozčílení!
Už tu dváno měl být, NIKDO jí ještě NIKDY nenechal čekat! Až na tohohle assassína jí všichni byli bezvýhradně oddání a když ne, stačilo jeden rázný a rychlý proces a bylo po problému. Jenže jemu to stále tolerovala! Nervózně poposedla a upravila si korzet svých šatů, pak se opřela o stůl a dál trpělivě vyčkávala a věřte mi, trpělivost rozhodně není tím, čím by Derana přespříliš oplívala.
Jedna,
dvě,
tři, zaklepala o desku stolu, rázně rukou udeřila do stolu a vstala, tak tohle tedy ne, z ní si nikdo srandičky tropit nebude! Plamen v krbu se najednou prudce rozhořel, jeho ohnivé jazyky troufale vystrkovaly své špičky i ven přes hranu krbu, musela nějak svůj vztek zmírnit. A jak jinak si jej vybít než na ničivých kouzlech, mohla by to tu všechno podpálit, stačila by jen chvíle soustředění a celý pokoj by lehl popelem.
"A J.T. by mě zabila!" ušklíbla se Derana a posadila se na pohovku, ještě před hodinou si na ní zkoušela všechny nejrůznější sexy pózy, lámala si hlavu nad tím, jak toho zpropadenýho assassasína co nejvíce zaujmout a on si nedorazí! Už skoro před hodinou tu měl být!
"Přísahám vám, že jestli se do deseti minut neobjeví, tak Deth s Morte vezmu jejich práci!" šeptala si rozzuřeně pro sebe, když sledovala svůj odraz v zrcadle. Vždyť by musel bejt naprosto praštěnej, kdyby jí řekl ne, nejenže by měla J.T. o něco víc práce s rovnáním celé své bandy, ale navíc říct NE černé víle?

Na hodinách na krbem odbila jedenáctá hodina a k pokoji s krbem pospíchala osoba v bílém plášti s kápí přehozenou přes hlavu, samozřejmě, kdo jiný by to mohl být, než opozdilec Ezio. V ruce svíral kytici rudých růží a přemýšlel, jaká smrt by byla příjemnější, jestli v podání rozzuřené milenky nebo psíka nenávidícího assassíny (ano Dethe mluvil o tobě). Pak si ale uvědomil, že bát se ženský ať je to sebehezčí víla by byla pitomost a se svou hrdostí vstoupil do místnosti. Než napočítal do tří vrhla se na něho rozuřená víla, nečekal žádné vřelé přijetí, pro to by si musel přijít před hodinou a něco, ale že se ho bude pokoušet zabít? Vyhnul se výpadu a střetl se s jejím zeleným pohledem, lítaly v něm všechny blesky rozzuření, ale přesto byla krásná.
"Omlouvám se." řekl jen s naprostým klidem a dál sledoval její obličej, doufal, že na podlahu nedopadne už jako mrtvola.
"Omlouvám se?" zapištěla Derana (opravdu hystericky) a praštila kyticí nabízených růží o zem, ještě, než květy dopadly k zemi, zčernaly.
"To si nemusela."
"Cože?" vylítla a Ezio se musel bránit její zuřivostí, skočila po něm a začala ho bušit do hrudi, jako nějaká hysterická ženuška věrně čekající na manžílka. Ezio měl ovšem smůlu, Derana si v mžiku přečetla jeho myšlenky a naráz zkameněla. Odstoupila od něho a teď už začalo jít opravdu do tuhého. S ledovou tváří zosobněného klidu vrhala jeden světelný paprsek za druhým po uhýbajícím assassínovi (a že si to bude uklízet sama).
"Já ti dám věrnou ženušku!" křičela a několik svíček popadalo na zem vedle krčícího se assassína, rychle hasil jejich plamínky. Stále schovaný za převráceným stolem, dával si pozor, aby se nepořezal o střepy všude kolem.
"Omluvil jsem se a přinesl kytky, který jsi musela spálit!"
"Protože nikdy nikam nechodíš včas!" další sprška černých kouzel, assassín se rychle skryl ve svém plášti, když kolem něho prolítla jakási ohnivá koule plná vzteku.
"Nemůžu za to!"
"Nikdy za nic nemůžeš."
"Nechme toho ano? Uvidíš jak bude J.T. šílet, až tohle uvidí!"
"Mě je to jedno! Sakra!" zaklela víla a z konečků prstů jí vylétl poslední paprsek magie, zaklepala prsty, nesnášela tohle omezení magie, od té doby, co se přidala do bandy, byla její magie omezená, nemohla tak všechno zničit najednou.
"Došla ti šťáva, lásko." zavolal assassin potěšený touto skutečností. Vyskočil ze svého ukrytu a než se víla nadála už ji držel v náruči, hleděli si do tváři stále ještě rudí svým vlastním vztekem.
"Pusť mě!"
"Víš, že ti nesmím odporovat?" zeptal se jí Ezio. "Proto tě ale přinutím ke spolupráci."

Dobrá, dobrá....tak já končím, nebo mi za chvíli rozmlátí celej barák :D Prvotní varování neplatí, nejsem tak oprsklá, abych sem nějaké prasárničky psala :), už takhle je to dlouhý dost a dost, bude tedy už na vás, aby jste si domysleli, co se to tam všechno ještě stihlo stát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ančí ančí | 15. února 2012 v 15:22 | Reagovat

radši nedomýšlet;-D

2 Heidy Heidy | Web | 16. února 2012 v 16:02 | Reagovat

GRATULUJI! Postoupila jsi do dalšího kola HC! Zadání je na blogu :) ;)

3 Arabian Arabian | Web | 17. února 2012 v 14:25 | Reagovat

Psíka? PSÍKA?
Počkej chlapečku, my ti ukážem psíka.

No já nevím, mně Derana připadá víc jak sukuba než víla. (hodně, hodně, hodně děsivá sukuba) To ovšem vyvolává otázku, zda vyslat Smrťáka nebo Nema. Že já se ptám, půjdou lovit oba.

Počkat... On teď někdy byl Valentýn?

4 Nasťa Nasťa | Web | 17. února 2012 v 22:29 | Reagovat

Wooow, musím přiznat, že jsem se nad Deranou trochu pozastavila, nevím kam přesně si jí charakterově zařadit, mně připadá panovačná, ale mohu se i mílit..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama