>Pokračování projektu: Pojďme spolu psát...
>Sepsána PRVNÍ kapitola!
>Nastaven "povídkový mód" - Kniha za jednu noc; Bezmocná

Budu matkou!

2. března 2012 v 22:14 | J.T. |  Kecy a žvásty
Budu matkou! Ano přesně tak, sotva na prahu dospělosti, osmnáctku člověk ještě nepřekročí a už ho hází do vody rovnejma nohama s pouty na vedení, jinak se to prostě řící nedá...

Co pak teen-matku čeká? Kde jsou ty krásné sny o rozkošné dcerce v nažehlených růžových šatečkách, na procházce s kočárkem, kdy závistivé babky strkají do kočárku svůj nos se slovy: "A to je tvoje? Nejsi na to ještě příliš MLADÁ?!"

Ano, jsem! Chtěla by nejedna vykřiknout, jenže...křičet měla dřív. Měla křičet NE, POČKEJ, STŮJ či NA NĚCO JSI ZAPOMNĚL. Ještě při té osudné noci, kdy se jedna souhra lidský citů (teda alespoň doufám, že to bylo opravdu city...když mluví alkohol - tak to je o dost horší. Zastavit rozjeté kolo, tak aby se nikdo nepopálil a neulbížil si, je těžký.

Ale prosím, zkusme to! Vždyť...nejsme na to příliš mladé? Být matkou v šestnácti, sedmnácti, osmnácti? Kde jsou ty naše sny? Pohřbené v horách plínek a nevyspání? Chtěla jsem studovat na vysoké nebo alespoň udělat maturu, ale jak to půjde teď? Co kdyby...co kdybych tu osudnou noc (nebo klidně brzké ráno, zářivé poledne, horké odpoledne - jakoukoliv denní dobu) nevěřila slovům: NIC SE NEMŮŽE STÁT! BUDU SI DÁVAT POZOR! Bylo by všechno naprosto jinak.
Vážně, říkají to všude.

Proto nebojte se! Křičte STOP! A když to nepomůže, zastaví ten příval malejch mršek spermií atikoncepce, kurňa proč jinak by jí lidé vymýšleli? Když už si z primitivního rozmnožovacího pudu museli udělat takovou docela rozvitou zábavu (člověk by nevěřil, co všechno se při TOM dá vymyslet :D) našel způsob jak se bránit tomu, aby si člověk zkazil celej život.

Nemluvte o dětech jako o chybě! Vždyť ten malý, sladký drobeček za to nemůže. Nemůže za to, že jeho rodiče, tehdá sami ještě dětmi, udělali největší pitomost svýho života. Nedá se smazat, nevrátíš ji, ani nenapravíš. Bude tě pronásledovat celý život. Nejsem zastáncem potratů, všichni mají mít na život, ale je tedy pravda, že v některých případech bych to já osobně tolerovala (třeba znásilnění, ale ty nány jedny pitomý, který si prostě jen nezřízeně užívaly a nemyslely na možné následky, bych vykázala rovnou! Jsem tvrdá, vím!). Adopce je další skvělou možností. Proč by svět (ne nebudu říkat Bůh, nikdy jsem v něj nevěřila a věřit...) měl dávat to, co si někdo tolik přeje, tomu, kdo o to nestojí?

Tak tedy závěrem, milujte se v jakoukoliv roční i denní dobu, ale nezapomínejte, že ničemu neškodí, když se všechno bere s Mírou. Dojít si koupit kondomy, není ostuda! (Mě to problém nedělá :D) Ba právě naopak, člověk ukáže, že se nebojí rozhodovat za svůj příští život a to hlavně sám sobě!

A ještě jedna malá poznámka na okraj, ten, kdo se lekl, že nadpis je pravdivý...tak není :) To jen J.T. šílí a volí trochu kontroverzní témata (na lautitie modelky a štíhlost, tentokrát teen-matky).
Zdroj obrázků: 1 // 2
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ančí ančí | 3. března 2012 v 9:52 | Reagovat

si koukala na to těhotné v šestnácti?:D:D

2 Heidy Heidy | Web | 3. března 2012 v 9:58 | Reagovat

Téma mě překvapilo a opravdu jsem si myslela, že budeš matkou :D Já proti tomu nejsem a snad ani nikdy nebudou. Každý má svůj život, svůj osud a každý si po něm jde sám :)

3 Nasťa Nasťa | Web | 3. března 2012 v 12:56 | Reagovat

Podle mě, by si mladé holky měli rozmyslet co dělají, před tím, než vlezou s někým do postele a vyspí se s ním, ty malé deti za to potom nemůžou, to souhlasím, ale každá holka by měla nejdřív zapojit mozek a až potom hormony, a né hupnout do postele s prvním klukem a ještě k tomu nezletilá..

4 Bee Shifer Bee Shifer | Web | 3. března 2012 v 18:29 | Reagovat

Určitě by si měly dávat pozor... Chudáci pak ty děti, a vlastně i teen-matky... :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama