>Pokračování projektu: Pojďme spolu psát...
>Sepsána PRVNÍ kapitola!
>Nastaven "povídkový mód" - Kniha za jednu noc; Bezmocná

Pojďme spolu psát...

26. ledna 2014 v 14:06 | Jey |  Pojďme spolu psát...

POJĎME SPOLU PSÁT...
Tvořili jste někdy příběh společně s někým dalším?
Jestli ne...zkuste sebrat odvahu a začít...
A ti jež jsou už zkušení, nechť se přidají - já budu ráda.


Celé kouzlo tohoto projektu spočívá ve vymyšlení příběhu, kdy každou další část vymýšlí někdo jiný, někdo další a celé to propojíme jedním velkým blogovým světem...

S celým příběhem začnu já a dám vám tedy prostor pro další pokračování...zveřejňujte jej na svém blogu a třeba se chytne někdo další a aby v tom byl jakýsi pořádek, každý další nový díl, bude spojen stejným obrázkem, který vybere ten, kdo bude pokračovat...

A co bude úkolem?
1. Mít odvahu a začít psát další kapitolu příběhu (klidně jednu kapitolu může napsat několik lidí)
2. Na konci kapitoly přidat obrázek, který bude pokračováním kapitoly další, tedy inspirací k pokračování.
3. Hodit odkaz pod tento článek, budu zde shromažďovat všechny vaše dílka k jednotlivým kapitolám a abych věděla, že je pokračování na světě :)

Navíc budu na blogu upozorňovat na další novou kapitolu, takže stačí, když zabrousíte ke mně na blog, aby jste věděli, že je potřeba psát další kapitola :) Můžete se přidat třeba i uprostřed příběhu...nový stav se vždy dozvíte ode mne :)

Pokud jsou nějaké dotazy - sem s nimi, snad jste mě pochopili :)

Začátek všeho...

Každý příběh má svou dávnou historii, každý se někde musí odehrávat stejně jako tento...
Když se zeptáte Starých učenců kam až sahá historie Království, poví vám, že se celá kniha Událostí začala psát před více jak dvěma tisící Střídání a od té doby se toho tolik odehrálo. Malé království zažilo několik velice důležitých bitev a příchodů svých obyvatel. Přes severní Moře Snů připluly elfové a usadili se na Planinách, kde se setkali s Draky. Na jihu ve vysokých horách žili Horalé - mocní mágové, čarodějové, zaříkávačky a skvělí chovatelé rychlých koní. A uprostřed tohoto království žili lidé a jejich král.
Život by plynul poklidným tepem - elfové by dál rozmlouvali s draky, Horalé vylepšovali svá kouzla a lidé by se jen krčili s obavami před tajemnými elfskými jezdci draků a nevysvětlitelnými kouzli od Horalů, kdyby se ovšem nad malým Královstvím nezačala stahovat černá mračna.
V místech, která jsou pro elfy příliš daleko, pro Horaly nezajímavé a lidé se jich bojí, tam na zapádě se usídlil On. Mág se zlatýma očima, Zlatooký. Prý člověk s krví elfa a mocí Horalů, ale se zlobou a záští napadenou duší. Objevil černá kouzla skrytá v hlubokých podzemní Západních jeskyň a teď...zatoužil po moci nad celým Královstvím, kdo mu v tom však zabrání?

Kniha Událostí má nepopsané stránky a čeká na dalšího,
kdo popadne pero historie tohoto království...
budeš to právě ty?

Tak směle do PRVNÍ kapitoly :)
Nechte se inspirovat tímto obrázkem...


Co už je sepsáno:
ZAČÁTEK VŠEHO... Jey
PRVNÍ kapitola - Ania

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ania Ania | E-mail | Web | 26. ledna 2014 v 17:15 | Reagovat

Hmm, tohle vůbec nezní špatně...Vzhledem k tomu, že Chtělo by to múzu už asi nikdo nevzkřísí, tak je velmi pravděpodobné, že se chytnu tohohle... :)

2 mysticfox mysticfox | E-mail | Web | 30. ledna 2014 v 20:55 | Reagovat

My, s naším blogem, bychom taky měli zájem :D

3 Ilma Ilma | Web | 18. února 2014 v 19:16 | Reagovat

Děkuji za nabídku, kteoru jsi mi nabídla. A děkuji i za to, že mou tvorbu čteš a líbí se ti. Snad se nebudeš zlobit, když tvé nabídky nevyužiji, jenom přeci patřím mezi nárazové pisálky, kteří píší, protože psaní milují, avšak nesnáším omezení časem a tím, že musím, zkrátka po psaní sáhnu, když mám chuť a patřím mezi ty, kterým se vlastní tvorba mnohdy nelíbí. Každopádně ti přeji mnoho štěstí. :) Zajisté dám vědět, když se některým z obrázku nechám inspirovat.

4 Ketsume orenji Ketsume orenji | E-mail | 16. března 2015 v 18:56 | Reagovat

http://elfisvet-listruamarina.blog.cz/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama